Zber komunálneho odpadu

Zber komunálneho odpadu - upozornenie

Vážení spoluobčania,

oznamujeme vám, že sme opakovane upozorňovaní zberovou spoločnosťou FCC na skutočnosť, že do smetných nádob na zmesový komunálny odpad niektoré domácnosti dávajú odpad, ktorý do nich nepatrí.Jedná sa najmä o stavebný odpad, trávu a ostatný biologicky rozložiteľný odpad, ktorý je určený na kompostovanie.Tiež sme boli upozornení na to, že sa stáva, že niektorí občania nevyložia plné nádoby včas a na voľné miesto pred svojou nehnuteľnosťou.
Smetné nádoby treba vykladať večer pred dňom zberu, teda v stredu.

Vážení občania, zároveň vás upozorňujeme,že ak bude uložený do smetných nádob stavebný odpad, tráva a ostatný biologicky odpad, tieto nádoby nebudú vyvezené!!

Nerešpektovanie zákonom stanovených pravidiel a netriedenie odpadov spôsobuje ďalšie navyšovanie poplatkov za uloženie odpadu pre vás i pre obec.

Vážení spoluobčania, zároveň vyzývame tých z vás, ktorí si ešte neprevzali kompostéry, aby tak urýchlene urobili, pretože ich inak budeme musieť vrátiť Mikroregiónu Červený Kameň, ktorý ich zabezpečil cez projekt.Potom bude možné zabezpečiť si kompostéry pre domácnosť iba na vlastné náklady.

Dátum vloženia: 3. 6. 2021 13:41
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 6. 2021 14:05