Pozvánka obce na verejné predstavenie investičného zámeru lokality Nad jazerom

Pozvánka na verejné predstavenie investičného zámeru lokality Nad jazerom
Prihlasovanie prostredníctvom online prihlasovacieho formulára.

POZVÁNKA

Dňa 16. júna 2021

V súlade s uznesením Obecného zastupiteľstva č. 16/05/2021 zo dňa 25. mája 2021 Vás pozývame na verejné predstavenie investičného zámeru v lokalite Nad jazerom, ktoré sa bude konať

dňa 28. júna 2021 o 18:00 hod v priestoroch Kultúrneho domu vo Vištuku.

Program:

1, Predstavenie investičného zámeru obyvateľom Vištuku

2, Prezentácia nových parametrov projektu

3, Vysvetlenie námietok časti verejnosti z dotazníkového prieskumu a záverov

Komisie územného plánovania, výstavby a dopravy OZ Vištuk

4, Diskusia

Z dôvodu dodržiavania hygienických opatrení bude obec registrovať záujemcov o podujatie prostredníctvom online formuláru, ktorý je umiestnený na webovej stránke obce. Občania, ktorí nemajú prístup k internetu sa môžu registrovať osobne na Obecnom úrade. Na základe aktuálne platných pravidiel podľa Covid automatu sa môže interiérové podujatie v našom okrese uskutočniť v maximálnom počte 50% kapacity Kultúrneho domu.

Z tohto dôvodu budú pre vstup do sály uprednostnení obyvatelia Vištuka. V prípade naplnenia povolenej kapacity interiéru bude pripravený audio-vizuálny prenos prezentácie aj do exteriérových priestorov pred Kultúrnym domom.

Ing. Mária Vráblová
                                                                                                                  starostka

Prihlasovanie prostredníctvom online formulára tu: https://forms.gle/CUVKNGaCS4kgh9fd8

Dátum vloženia: 17. 6. 2021 10:34