Poďakovanie starostky obce

Ďakujem členom Rozšírenej Komisie územného plánovania, výstavby a dopravy OZ vo Vištuku, najmä Ing. Silvii Gajdošovej, Mgr. arch. Jaroslavovi Pavlemu a Mgr. Ivanovi Mjartanovi  za spracovanie dokumentu „Posúdenie vplyvu a dopadu realizácie investičného zámeru „Modré magnólie“  a sumarizácia pripomienok verejnosti k  danému zámeru“.

Zámer výstavby, ako aj vypracované posúdenie bude prezentované občanom na verejnom zhromaždení v kultúrnom dome  po zmiernení pandemických opatrení. Predpokladáme, že to bude v priebehu mesiaca jún.

Zároveň oznamujeme občanom, že zámer výstavby ani vyhodnotenie pripomienok NEBUDE zahrnuté do programu riadneho zasadnutia Obecného zastupiteľstva, ktoré sa uskutoční
25. mája 2021.

Ing. Mária Vráblová, starostka obce