Dychová hudba Vištučanka realizovala v auguste 2011 nahrávku a vydanie nového CD s názvom "Vínny otčenáš",  na ktorom si budete môcť vypočuť piesne o víne, vinohradoch, a pod. Nové CD bolo realizované s finančnou podporou Bratislavského samosprávneho kraja. Môžete si ho zakúpiť v Potravinách u p. Mizerovej na námestí vo Vištuku. Oficiálny krst plánuje Vištučanka na október/november 2011.

 

zmena organizácie dopravy počas Vinobrania 2011, 1.časť - DOC
zmena organizácie dopravy počas Vinobrania 2011, 2.časť - DOC

Posledná úprava (Pondelok, 12 September 2011 10:34)

 

MUDr. Pavel Orlický, obvodný lekár vo Vištuku bude mať od 5. do 10.septembra 2011 dovolenku. Ordinovať začne v pondelok 12.9.2011. Zastupovanie je zabezpečené u MUDr. Čerešnákovej v Šenkviciach vo svojich ordinačných hodinách.

 

 

OZ WYSTA a STRELECKÝ KLUB v spolupráci s obcou Vás pozývajú na Športové odpoludnie, ktoré sa bude konať 28. augusta 2011 t.j. v nedeľu od 14.00 hod. na strelnici vo Vištuku.
Športová časť odpoludnia bude mať podobný charakter ako v predchádzajúcich rokoch s tým, že je pripravený celý rad športových disciplín.Podrobnejši rozpis skupín, vekových kategórii, športových disciplín ako i súťažných podmienok budú vyvesené. Podobne budú tieto pokyny k dispozícii účastníkom podujatia i pri prezentácii na strelnici.

Tešiť sa môžete na opekanie špekačiek a vatru. 

 

Dňa 24.8.2011 od 9.00 hodiny sa  v našej obci koná zber eletrických a elektronických zariadení.

 

Obec Vištuk pripravuje zmenu dopravného značenia v obci. 
Vážení občania, prosíme podať pripomienky a návrhy k dopravnému značeniu na obecný úrad.

 

Obecná knižnica je z prevádzkových príčin zatvorená. Knihy na odovzdanie môžete priniesť na obecný úrad.

 

IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže ponúka mladým ľuďom skvelú príležitosť, v rámci národného projektu KomPrax - Kompetencie pre prax bezplatne získať minimálne kompetencie (zručnosti) pre prax v oblasti práce s mládežou.

 

TJ SLOVAN VIŠTUK organizuje v sobotu 06.08.2011 turnaj v malom futbale. Prihlásených je zatiaľ sedem mužstiev. Možnosť prihlásiť sa je do piatku 18.00hod na futbalovom ihrisku.

Turnaj začína o 09.00hod.Podávať sa bude aj chutný guláš,prídite sa zabaviť.

 

Zároveň vám oznamujeme že prvý zápas súťažného ročníka 2011-2012 odohrajú naši seniori v sobotu 13.08.2011 na ihrisku súpera s TJ JABLONEC“B“o 14.00hod.

Prídite povzbudiť našich chlapcov.

 

Obec Vištuk bude od 1. augusta 2011 vykonávať registráciu hrobových miest a vyberať poplatky za hrobové miesta na Obecnom úrade Vištuk (nie na cintoríne)
Treba si doniesť občiansky preukaz.
Sadzobník poplatkov:
jedno-hrob/rok          4,- EUR
dvoj-hrob/rok            7,- EUR
troj-hrob/rok           10,- EUR
detský hrob/rok        2,- EUR   
urnové miesto/rok     2,- EUR