Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do orgánov samosprávy obcí

Zverejnenie Zoznamu zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva vo Vištuku
ako aj
Zoznamu zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Vištuk

Miestna volebná komisia  preskúmala a zaregistrovala podané kandidátne listiny pre voľby starostu obce Vištuk ako aj kandidátne listiny pre voľby do Obecného zastupiteľstva vo Vištuku.

Kandidáti na starostu obce Vištuk: Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Vištuk.pdf (32.72 kB)

Kandidáti do Obecného zastupiteľstva vo Vištuku: Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva vo Vištuku.pdf (59.38 kB)

Rozhodnutia o registrácii si môžu politické subjekty a nezávislí kandidáti prevziať u zapisovateľky miestnej volebnej komisie na obecnom úrade vo Vištuku v úradných hodinách.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Vištuk.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 32,72 kB

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva vo Vištuku.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 59,38 kB