PODVODY NA SENIOROCH

Upozornenie na podvodníkov v našej obci.

Vážení občania,

upozorňujeme vás na podvodníkov, ktorí pod rôznou zámienkou zneužívajú dôveru občanov, najmä seniorov. Vyzývame vás preto, aby ste boli opatrní a nepúšťali cudzie osoby do svojich príbytkov. Včera sa v našej obci pohybovali neznáme osoby, ktoré zvonili z domu do domu a ponúkali vymaľovanie fasády, pričom zneužili dôveru seniorov a za  tri štvrte hodiny práce si vypýtali 500 eur. Prosíme vás, ak ste si všimli o aké auto sa jednalo a akú malo poznávaciu značku, prosíme vás o nahlásenie týchto údajov obecnému úradu. Podľa popisu sa  možno jednalo o tie isté osoby, ktoré v minulom roku  ponúkli našej seniorke opílenie stromov, pričom si za pár konárov tiež vypýtali od nej 500 eur. Ak  si všimnete pohyb podozrivých osôb v obci alebo ponúkačov rôznych služieb alebo tovarov, ohláste to obecnému úradu alebo polícii na telefónne číslo 158.

Vážení občania, chráňte seba i svoj majetok, buďte opatrní!

pozor na podvodníkov

Dátum vloženia: 2. 7. 2021 8:15