Vištuk
Obec Vištuk

OBNOVA ALEJE NA LIPKY POKRAČUJE

OBNOVA ALEJE POKRAČUJE: ADOPTUJTE SI LIPKU VO VIŠTUCKEJ ALEJI

Pomôžte dokončiť krásny projekt - obnovu historickej lipovej aleje za obcou Vištuk.

Po minuloročnom úspechu verejnej zbierky už časť cesty do Vištuku krášli nádherné stromoradie. Každý z mladých stromčekov nesie meno svojho adoptívneho rodiča, či už jednotlivca, rodiny alebo spolku. Túto jeseň k nim pribudne ďalších 71 líp, pre ktoré opäť hľadáme adoptívnych rodičov. Budete jedným z nich?

Cena adopcie je 100 eur a zahŕňa náklady na nákup sadenice. Zvyšné náklady na výsadbový materiál a povýsadbovú starostlivosť o stromčeky zabezpečí OZ Za zelený Vištuk zo zdrojov získaných z grantových programov a od iných sponzorov. Za podporu ďakujeme aj obci Vištuk.

Záujem o adopciu môžete nahlásiť do 30. 6. 2022 na mailovej adrese: danka275@azet.sk

Dátum vloženia: 2. 5. 2022 20:19
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 5. 2022 16:47
Autor:

mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Nájomné zmluvy HM

portál zverejňovania nájomných zmlúv na hrobové miesta

Predpoveď počasia

dnes, pondelok 27. 6. 2022