V dňoch 20.11. - 24.11.2017 bude obecná knižnica zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky.

 

Spolok vinohradníkov a vinárov vo Vištuku srdečne pozýva občanov na slávnostné požehnanie mladého vína, ktoré sa uskutoční v nedeľu 26.novembra 2017 o 15.00 hodine v kultúrnom dome vo Vištuku. Po požehnaní je ako každý rok naplánovaná degustácia prinesených vín. Chceme poprosiť tých, čo si chcú svoje požehnané víno zobrať domov, aby priniesli o jednu fľašu viac a prispeli ňou do degustácie. Okrem iného bude pre deti pripravený stôl s farbičkami a omaľovánkami. Samotná degustácia bude spestrená vystúpením ľudovej muziky. Tešíme sa na Vás!

 

Posledná úprava (Utorok, 07 November 2017 13:54)

 

ZO Jednota dôchodcov srdečne pozýva všetkých občanov na Výstavu jedál, spojenú s ochutnávkou pod názvom "Sladké od výmyslu sveta", ktorá sa uskutoční v nedeľu 15. októbra 2017 od 15:00 hod. do 18:00 hod. v sále kultúrneho domu Vištuk. Tešíme sa na Vašu účasť.

 

Oznam OR HaZZ Pezinok pre občanov na začiatok vykurovacej sezóny - PDF

 

 

 

FC Družstevník Budmerice v spolupráci s Oblastným futbalovým zväzom Bratislava-vidiek Vás srdečne pozýva na ukážkový futbalový tréning spojený s diskusiou s osobnosťami európskeho futbalu, ktorú budú uvádzať najlepší športoví komentátori súčasnej doby. Celé toto gala-predstavenie sa bude konať na futbalovom ihrisku v Budmericiach dňa 12.10.2017 vo štvrtok o 16.45 hod. Aktérmi tréningu sú žiaci spoločného družstva Budmerice-Vištuk ako i Častá-Doľany. Príďte podporiť túto propagáciu mládežníckeho futbalu v regióne.

 

Spoločnosť Bratislavská integrovaná doprava pripravuje rámcové návrhy nových cestovných poriadkov prímestskej autobusovej dopravy. Verejnosť môže poslať svoje požiadavky či výhrady k súčasným cestovným poriadkom na obecný úrad vo Vištuku do 27.10.2017