Milí rodičia a priatelia našej školy. Veľmi si vážime Vašu podporu, ktorou nám veľmi pomáhate. Aj tento krát potrebujeme Vašu pomoc a opäť Vás prosíme o hlasovanie za náš projekt s názvom "Cvičením ku zdraviu" v pobočke Raiffeisen banky v Pezinku. Tento krát podalo projekt OZ Školáčik a môžeme opäť získať 1000 eur na zakúpenie nového telocvičného náradia do našej zmodernizovanej telocvične. Hlasovanie prebieha iba do KONCA SEPTEMBRA!!! Veríme, že nás opäť podporíte a umožníte tým Vašim deťom zábavnejšie cvičenie. VOPRED VÁM ĎAKUJEME!


 

Obec Vištuk pozýva občanov na predstavenie LEAF akadémie a projektu internátnej školy, ktoré sa uskutoční v sobotu 17.9.2016 o 16:00 hod. na futbalovom ihrisku. Je pripravené občerstvenie a pre deti nafukovací hrad.

 

TVORME SPOLU SYSTÉM VEREJNEJ OSOBNEJ DOPRAVY V KRAJI

Vážení občania,

za účelom skvalitnenia verejnej osobnej dopravy v Bratislavskom kraji Vás týmto chceme požiadať o spoluprácu pri vyplnení dotazníka, ktorý je zameraný na zistenie požiadaviek cestujúcich na organizáciu dopravy.

Vyplnením dotazníka pomôžete pri ďalšom rozhodovaní o zmenách v doprave a pri rozvoji Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji.

Odkaz na dotazník sa nachádza na webe www.idsbk.sk na hlavnej stránke. Dotazníky je možné vyplniť do 15.10.2016.

 

Obecný úrad bude mať v utorok 13.9.2016 stránkové hodiny len do 12:00 hod. z dôvodu školenia.

Posledná úprava (Piatok, 09 September 2016 09:41)

 

Vážení občania, ĎAKUJEME, že šetríte životné prostredie využívaním "ekologického kútika" v priestoroch obecného úradu!


 

Posledná úprava (Pondelok, 22 August 2016 13:10)

 

Vážení spoluobčania, naša obec sa zapojila do ekologického programu na zber použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov z tlačiarní. Zberný box pre recykláciu je umiestnený v ekologickom kútiku nášho Obecného úradu. Myslite ekologicky a prineste použité cartridge a tonery na obecný úrad do zbernej nádoby. Nevhadzujte ich prosím do komunálneho odpadu. Odovzdanie je zadarmo.


Posledná úprava (Pondelok, 22 August 2016 13:13)

 

Pozývame občanov na stretnutie s paralympionikmi Športovo-streleckého klubu Vištuk, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 11.8.2016 o 17.00 hod. na strelnici vo Vištuku.

 

Pozvánka na festival Mikroregiónu Červený Kameň v sovotu 6. augusta 2016 - ODT

Posledná úprava (Piatok, 05 August 2016 07:41)

 

Oznamujeme občanom, že obecná knižnica bude od pondelka 08. augusta 2016 do piatku 02. septembra 2016 ZATVORENÁ z dôvodu čerpania dovolenky. Otvorená bude opäť až 5. septembra 2016. Preto prosíme občanov, ktorí chcú vrátiť požičané knihy, alebo si požičať nové, aby tak urobili najneskôr do 5. augusta 2016.

 

Obecný úrad oznamuje občanom, že vykonáva zber použitého rastlinného oleja. Rastlinný olej môžete odovzdať v uzatvorených fľašiach do zbernej nádoby, ktorá je umiestnená v priestoroch obecného úradu (pri vchode - za vchodovými dverami).

ĎAKUJEME, že šetríte naše životné prostredie, správate sa ekologicky a ohľaduplne!

Posledná úprava (Štvrtok, 21 Júl 2016 11:36)